O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo MARKU-MEDICAL jest specjalistyczną firmą zaopatrzenia medycznego, zaopatrującą prywatne gabinety lekarskie, przychodnie, szpitale, domy pomocy społecznej i zakłady pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. :samochodzik

 

  • nowoczesną aparaturę oraz sprzęt medyczny
  • materiały i sprzęt j.u.
  • urządzenia i aparaty rehabilitacyjne
  • odczynniki, sprzęt i aparturę laboratoryjną
  • meble medyczne
  • odzież medyczną

 

Zaopatrujemy również pacjentów w przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze oraz podstawowy sprzęt medyczny codziennego użytku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w marcu 1991 roku, kiedy przy ulicy Limanowskiego 106/110 powstał pierwszy w Częstochowie prywatny Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego. Osiemnaście lat doświadczeń pozwoliło dokonać wyboru obecnie prezentowanej Państwu oferty i zaproponować pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu medycznego, uwzględniając indywidualne Państwa potrzeby. Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczenie nowoczesnych narzędzi zapewniających Użytkownikowi realizację jego celów i możliwość ciągłego rozwoju.

 

Aktualnie nasza oferta zawiera kilka tysięcy specjalistycznych produktów medycznych. Stale ją poszerzamy, zwracając wyjątkową uwagę na urządzenia wyróżniające się szczególnymi walorami techniczno-użytkowymi. Współpracujemy bezpośrednio z renomowanymi producentami i importerami sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego otrzymując status autoryzowanego przedstawiciela. Posiadamy wszystkie, ustawowo wymagane pozwolenia na prowadzenie Specjalistycznego Sklepu Zaopatrzenia Medycznego.

 

ekspedientka

W zakresie leasingowania aparatury medycznej, współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym. Obecnie prowadzimy własne placówki sklepowe w Częstochowie, Lublińcu i Zawierciu oraz internetowy sklep medyczny (www.sklep-medyczny.pl). Teraz możecie Państwo dokonać zakupów nie wychodząc z domu lub gabinetu. Mamy nadzieję, że taki sposób dokonywania zakupów spotka się z zainteresowaniem i spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy szeroki asortyment towarów niezbędnych w codziennej pracy lekarza w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy szybką realizację zamówien. W naszej ofercie znajduje sie kilka tysięcy pozycji asortymentowych. Z konieczności w internecie zamieścimy tylko pozycje najbardziej popularne i najchętniej kupowane, ale będziemy się starać systematycznie poszerzać zakres artykułów dostępnych w wirtualnym sklepie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani produktami, których aktualnie nie ma w ofercie internetowej prosimy o kontakt z naszą firmą /adres poniżej/.

 

 

Polityka naszej firmy opiera się na długotrwałej współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy zawsze życzliwi i otwarci na Państwa życzenia i sugestie. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na korzystanie z naszych usług dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa satysfakcjonująca.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

P.W.”MARKU-MEDICAL” Sp.J.

42-200 Częstochowa

ul. Kopernika 43

tel./fax 34/324 72 97, 365 57 83

e-mail: medical@marku-medical.pl

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581