Elektrokardiografy

Elektrokardiograf ASPEL GREEN

Elektrokardiograf ASPEL GREEN ECG v.05.101 – Niska waga, niewielkie gabaryty, komunikacja z komputerem oraz wewnętrzna baza pacjentów i badań to najważniejsze cechy tego 3-kanałowego aparatu EKG. Umożliwia on wykonywanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Przeznaczony jest do wykonywania badań EKG dorosłych i dzieci w celu wyszukiwania nieprawidłowości kardiologicznych, wykrywania niedokrwienia mięśnia sercowego bądź zawału. Aparat przeznaczony jest do użycia we wszystkich placówkach służby zdrowia przez przeszkolony personel.

Elektrokardiograf ASPEL ORANGE

Elektrokardiograf ASPEL ORANGE ECG v.07.105 – jest 1, 3, 6, 12 kanałowym aparatem umożliwiającym wykonywanie elektrokardiogramu w pełnym zakresie 12 odprowadzeń. Przeznaczony jest do wykonywania badań EKG dorosłych i pediatrycznych pacjentów we wszystkich placówkach służby zdrowia przez przeszkolony personel. Zapis badania odbywa się w trybie ręcznym lub automatycznym z możliwością wykonania analizy i interpretacji. Aparat może być zasilany z sieci o napięciu 100V – 240V lub z wewnętrznego akumulatora.

Elektrokardiograf ASPEL GREY 205

Elektrokardiograf ASPEL GREY ECG v.07.205 – Niezawodny 12-kanałowy elektrokardiograf z dużym wyświetlaczem dotykowym i bazą 1000 badań. Wyróżnia się możliwością podłączenia przystawki spirometrycznej, zapisu badania do pamięci USB oraz wysłania badania na pocztę e-mail lub inny aparat EKG. Zapis badania odbywa się w trybie ręcznym, automatycznym lub AUTOMANUAL. 12-kanałowy elektrokardiograf posiadający unikalne na świecie rozwiazanie umożliwiające wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę odbiorczą e-mail lub inny aparat EKG. Współpraca z sieciami Ethernet i Internet pozwala na podłączenie aparatu do informatycznego systemu placówek służby zdrowia i dostęp do całkowicie darmowych funkcji telemedycznych. 

Elektrokardiograf ASPEL GREY 305

Elektrokardiograf ASPEL GREY ECG v.07.305 – Innowacyjny 12-kanałowy elektrokardiograf dedykowany dla placówek służby zdrowia, które są otwarte na usprawnienia medyczne wynikające z zastosowań nowych technologii. Aparat ten posiada wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak: możliwość wykonywania spirometrycznego badania przesiewowego przy użyciu przystawki, bezprzewodowa komunikacja przez Wi-Fi lub siecią LAN; realizacja zleceń w standardzie HL7 

Elektrokardiograf ASPEL GREY 305P

ASPEL GREY ECG v.07.305P z modułem pulsoksymetrycznym to nowoczesny elektrokardiograf z funkcją pulsoksymetru, wyróżniający się niepowtarzalnością na rynku polskim oraz zagranicznym. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, ASPEL GREY ECG v.07.305P jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które pozwala nam wykonać: badanie EKG auto oraz manual; przesyłanie badania EKG poprzez protokół HL7; podstawowe badanie spirometryczne (przesiewiowe-wydechowe), wyświetlanie pomiaru saturacji krwi, puls oraz pletyzmograf /opcja/.

ElektrokardiografASPEL GREY ECG v.07.205SYS (Aparat +Wózek +Drukarka)

Elektrokardiograf ASPEL GREY ECG v.07.205SYS – Mobilny zestaw do spoczynkowych badań EKG, który składa się z aparatu ASPEL GREY ECG v.07.205, wózka medycznego i laserowej drukarki zewnętrznej.

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581