Elektrochirurgia

Atom

Atom to pierwszy system elektrochirurgiczny, którego niewielkie rozmiary współgrają z ogromnym spektrum jego zastosowań. Możliwość konfiguracji dostępnych trybów sprawia, iż każdy specjalista ma szansę stworzyć aparat elektrochirurgiczny na miarę swoich potrzeb. 

 

Spectrum

Spectrum to najnowszej generacji system elektrochirurgiczny, który automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Podłącz narzędzie i rozpocznij pracę. SmartDevice System zidentyfikuje podłączone narzędzie. Automatycznie wybierze tryby, w których może ono być używane oraz przywoła sugerowane parametry pracy. Spectrum możliwości i jeden cel, którym jest pełne wsparcie chirurga na sali operacyjnej.

 

ES 120

ES120 to aparat elektrochirurgiczny, który wykorzystuje przepływ prądu wysokiej częstotliwości do przecinania i koagulowania. Aparat umożliwia wykonanie zabiegów z użyciem trybów monopolarnych i bipolarnych. Świetnie sprawdza się w zabiegach chirurgicznych, ginekologicznych, stomatologicznych oraz wielu innych.

 

ES 300

Nowa wersja diatermii chirurgicznej ES 300 – aparat zaprojektowany dla klinik chirurgii jednego dnia. Aparat oferuje pracę w trybie cięcia monopolarnego z dwoma różnymi stopniami hemostazy oraz
w trybie koagulacji miękkiej i forsownej. Polecany do zabiegów laparoskopowych.

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581