TEX 20

TEX 20

Diagnostyczny system ultradźwiękowy TEX20

Ultrasonografy punktowe z serii TEX20 pomagają personelowi medycznemu na nowo zorganizować i ułatwić ich praktykę kliniczną w wymagających środowiskach, takich jak opieka krytyczna i medycyna ratunkowa czy diagnostyka przyłóżkowa.

 

Mindray TEX20

Diagnostyczny system ultradźwiękowy TEX20
X-Link: Integracja informacji w celu usprawnienia procesu decyzyjnego
Różne aparaty przyłóżkowe dostarczają informacji fizjologicznych, w tym obrazowania ultrasonograficznego, sygnałów EKG, sygnałów oddechowych itp. X-Link integruje te dane i oferuje zupełnie nowe spojrzenie na przebieg choroby pacjenta. Zapewnia nie tylko wysokiej jakości wartość kliniczną i dokładną diagnozę w codziennej praktyce, ale także ułatwia leczenie multidyscyplinarne (MDT) i bardziej zaawansowane multimodalne badania kliniczne.
Dzięki Physio-View na X-Link, EKG i inne fale fizjologiczne można oglądać nałożone na obraz USG w celu natychmiastowego podjęcia decyzji. Podczas gdy z U-View w X-Link, obraz USG i inne informacje fizjologiczne można zintegrować ze stacją centralną w celu ogólnego przeglądu. To rozwiązanie zapewnia bezprecedensowe narzędzie do osiągnięcia wyższego poziomu diagnostycznej opieki przyłóżkowej i badań naukowych.

X-Pilot: Schemat badań zorientowany na aplikacje kliniczne
W oparciu o wytyczne towarzystwa zawodowego dotyczące ultrasonografii w miejscu opieki, pakiet X-Pilot integruje historyczne obrazy diagnostyczne i dane wielonarządowe oraz podsumowuje informacje w zwięzły i precyzyjny obraz stanu pacjenta, aby wspierać szybkie diagnozy przy łóżku pacjenta.

Schemat badań zorientowany na aplikacje kliniczne

X-Pilot TEX20

Aplikacja Wstrząs TEX20

Aplikacja – Wstrząs
Wspomaga identyfikację typu wstrząsu, zgodnie z protokołami RUSH, FALLS i GDE.
Oddychanie Aplikacja TEX20
Zastosowanie – Oddychanie
Pomaga w ocenie ostrej niewydolności oddechowej, zgodnie z protokołem BLUE.
Aplikacja - Trauma
Aplikacja – Trauma
Pomaga w znalezieniu wolnego płynu w klatce piersiowej, osierdziu, jamie brzusznej i miednicy, aby przyspieszyć badania FAST i eFAST.

Zwiększanie możliwości dzięki inteligentnym narzędziom
– Auto EF (automatyczne wyliczanie frakcji wyrzutowej) – analiza echa 2D w czasie rzeczywistym w celu automatycznej diagnozy wsierdzia oraz dostarczania obliczeń EDF/ESV/EF metodą Simpsona.
– Auto DFR (automatyczne wyliczenie współczynnika rozkurczu) -oblicza wskaźniki E/A i E/E.

• Rozszerzone scenariusze z przetwornikiem bezprzewodowym
• Wyjątkowa jakość obrazu i zaawansowane narzędzia analityczne
• Lekki i łatwy do przenoszenia
• Możliwość połączenia z serią TEX20 i urządzeniami mobilnymi
• Stopień wodoodporności IP68 dla pełnej dezynfekcji w zanurzeniu
• Szybkie ładowanie

sonda bezprzewodowa

 

Większa pewność kliniczna dzięki ZST +
Seria TEX20 jest wyposażona w innowacyjną platformę ultrasonograficzną ZONE Sonography® Technology (ZST + ), zapewniającą wyjątkową jakość obrazu dla zwiększenia pewności klinicznej.

ZST+ Mindray

Wyposażona w technologię Mindray 3T (potrójnie dopasowane warstwy, konstrukcja totalnego cięcia, kontrola termiczna), seria TEX20 oferuje pełny zestaw przetworników do szerokiej gamy zastosowań, w tym convex , liniowych, kardiologicznych, endokawitacyjnych, TEE i najnowocześniejszych bezprzewodowych przetworników. Monokrystaliczne głowice (phased array i convex) zapewniają szersze pasmo, jednocześnie oferując lepszą penetrację i wyższą rozdzielczość.

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581