USG przenośne

Z 50

 Z50 jako mobilny ultrasonograf firmy Mindray jest idealnym połączenie wysokiej jakości obrazu z ergonomią i wszechstronnością.

Unikalne narzędzia, pakiety automatyzacji, czystość obrazu i komfort pracy sprawiają, że Mindray Z50 jest pierwszym wybórem wśród przenośnych wszechstronnych ultrasonografów dla wielu specjalności.

TEX 20

Diagnostyczny system ultradźwiękowy TEX20

Ultrasonografy punktowe z serii TEX20 pomagają personelowi medycznemu na nowo zorganizować i ułatwić ich praktykę kliniczną w wymagających środowiskach, takich jak opieka krytyczna i medycyna ratunkowa czy diagnostyka przyłóżkowa.

Ultrasonograf przenośny MX7

Przenośny ultrasonograf z platformą ZST+ 

Nowa jakość przenośnych aparatów USG dzięki platformie. ZST+ to baza na której powstał przenośny ultrasonograf klasy PREMIUM – Mindray MX7. Zaawansowane procesory transmisji i odbioru surowego sygnału, strefowa akwizycja sygnału i dynamiczne ogniskowanie obrazu – piksel po pikselu zapewniają bardzo czułe, szybkie i dokładne wykrywanie echa. Innowacyjne technologie umożliwiają lepszą penetrację, wyższą rozdzielczość i niespotykana jednorodność obrazu co znacznie poprawia jakość diagnostyki.

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581