USG Color Doppler

TE 7

System ultrasonograficzny TE7 z 15” dotykowym ekranem został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu przy wymagającej szybkich decyzji intensywnej opiece nad pacjentem.

Resona 7

RESONA 7 – przedstawiamy najnowszy aparat firmy MINDRAY.

Niespotykana dotąd jakość obrazowania, najnowsze technologie to wyrózniające cechy najnowszego aparatu USG Mindray.

Resona I9

Najnowszy aparat ultrasonograficzny klasy PREMIUM.

Resona i9 zapewnia kompleksowe i inteligentne rozwiązanie dla skutecznej opieki zdrowotnej.

Advanced Acoustic Acquisition (zaawansowana strefowa akwizycja akustyczna), Dynamic Pixel Focusing (dynamiczne ogniskowanie na poziomie pikseli), Sound Speed Compensation (kompensacja prędkości dźwięku do badanej tkanki), Advanced Image Processing (zaawansowane przetwarzanie obrazu) i Total Recall Imaging (obrazowanie pełnego przywołania) przenoszą diagnostykę ultrasonograficzną na poziom wyższy niż kiedykolwiek wcześniej.

DC 60 EXP X-Insight

Rozwiązanie firmy Mindray dla gabinetów prywatnych, przychodni i szpitali  z najbardziej zaawansowanymi ultrasonograficznymi technologiami. DC-60 Exp z technologią X-Insight koncentruje się na tym, co jest ważne w codziennej praktyce klinicznej: wysokiej wydajności dzięki precyzyjnemu obrazowaniu, wszechstronnym badaniom oraz korzyściom wynikającym z komfortu użytkowania.

 

 

CONSONA N

Mindray  Consona N Serie

Zaprojektowany specjalnie dla użytkowników podstawowej opieki zdrowotnej, Consona oferuje nowe i konkretne rozwiązania, które skutecznie pomagają w przeprowadzeniu pełnej diagnozy dla każdego typu pacjentów.

Duży ekran dotykowy z intuicyjną obsługą Full HD (13,3” do 15,6”),

Bezramkowy monitor HD (21,5” do 23,8”), 

Znakomite obrazowanie GI / Shared Service, OB, a także obrazy CV.

Fotorealistyczne przedstawienie szczegółów anatomicznych

Panel sterowania odporny na wodę i kurz dla łatwego czyszczenia,

Wbudowana bateria

Ultrasonograf DC-70 X-Insight

X-Insight to najpopularniejszy system ultrasonograficzny w Polsce firmy Mindray powstał z połączenia potrzeb diagnostycznych z najbardziej zaawansowanymi ultrasonograficznymi technologiami. DC-70 X-Insight skupia się na tym, co jest ważne w codziennej praktyce klinicznej: wysokiej wydajności dzięki precyzyjnemu obrazowaniu, wszechstronnym badaniom oraz korzyściom wynikającym z komfortu użytkowania.

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581