Spirometria

Spirometr Lungtest Basic

Lungtest Basic jest małym, stacjonarnym spirometrem obsługiwanym przez dowolny komputer PC z systemem WINDOWS. Spirometr Lungtest Basic dedykowany jest do wszystkich placówek służby zdrowia, które poszukują wysokiej klasy urządzenia diagnostycznego, nie zajmującego dużej przestrzeni gabinetu. Ten mały, technologicznie zaawansowany, stacjonarny, ale łatwy do przeniesienia, spirometr jest wyposażony w bardzo dobrze dopracowane oprogramowanie spełniające wszystkie oczekiwania w zakresie możliwości pomiarowych i zarządzania danymi.

Spirometr Lungtest Handy

Spirometr Lungtest Handy jest małym przenośnym spirometrem diagnostycznym przeznaczonym do bezpośredniego połączenia z komputerem PC poprzez złącze USB. Bezpieczeństwo badań jest zapewnione wyłącznie w oparciu o dostarczone w komplecie akcesoria, bez konieczności stosowania jednorazowych filtrów antybakteryjnych.

Lungtest 1000

Spirometr Lungtest 1000 jest stacjonarnym modułowym systemem do badań
pulmonologicznych wykorzystującym komputerową analizę przeprowadzonych pomiarów.

Spirometr Lungtest Mobile

Lungtest Mobile jest małym, przenośnym spirometrem diagnostycznym. Obsługa spirometru oparta jest o duży kolorowy, ciekłokrystaliczny, dotykowy wyświetlacz dużej rozdzielczości i szerokim kącie widzenia. Edycję wyników zapewnia wbudowana szybka drukarka termiczna. Prawidłowe wykonywanie badań i opracowywanie wyników gwarantuje wbudowany precyzyjny moduł pomiarowy i specjalizowany komputer. Badania są wykonywane przy użyciu opatentowanych wymiennych głowic pneumotachograficznych zabezpieczających pacjentów przed zakażeniami.

Spirometr Lungtest Lab

System Lungtest Lab jest stacjonarnym modułowym urządzeniem, skonstruowanym przez MES Sp. z
o.o., przeznaczonym do wykonywania pełnego zakresu badań pulmonologicznych, wykorzystującym
komputerową analizę przeprowadzonych pomiarów. Modułowa budowa daje możliwość
rozbudowania urządzenia do systemów umożliwiających wykonanie pełnej klinicznej diagnostyki w
zakresie mechaniki oddychania (PFT).

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581