Ginekologia i Położnictwo

Fotel ginekologiczny JFG 1

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu.

Fotel ginekologiczny JFG 2

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Fotel ginekologiczny JFG 3

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowych pokrytych farbą proszkową. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą silnika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu.

 

Fotel ginekologiczny JFG 4 O

Fotel ginekologiczny JFG-4 O posiada nowoczesną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową. Został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Posiada regulowane oparcie z wygodnym podgłówkiem.

UDT FD-10D BabyPulse

Kompaktowy detektor tętna płodu służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Szczególnie polecamy go położnym środowiskowym. Jest to wysokiej czułości, lekki, z odczytem częstości tętna FHR detektor. Można go używać od 10 tygodnia ciąży.

 

UDT-20D

Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży.

UDT-20SD

UDT-20SD – dwukrotnie zwiększona czułość

Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 14 tygodnia ciąży. Głowica szerokokątna, 7- elementowa, jest polecana tam, gdzie potrzebne jest szybkie i łatwe znalezienie tętna, np. na oddziałach porodowych.

 

UDT-300D

 

Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne.  Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu.  Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Ma wbudowany układ ARC, który automatycznie optymalizuje odbiór sygnałów serca: zapewnia stałość poziomu dźwięku uderzeń serca, ogranicza zakłócenia kontaktowe i ułatwia odbiór słabych sygnałów w I trymestrze ciąży.

UDT-300SD

Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne.  Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu.  Zalecamy go używać od 14 tygodnia ciąży. Ma wbudowany układ ARC, który automatycznie optymalizuje odbiór sygnałów serca: zapewnia stałość poziomu dźwięku uderzeń serca, ogranicza zakłócenia kontaktowe i ułatwia odbiór słabych sygnałów w I trymestrze ciąży.

 

 

UDT-300 z zapisem

Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne.  Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu pełniący także funkcję kardiotokografu bez rejestracji skurczów macicy.

Wideokolposkop VC HD-1000

Wideokolposkop HD-1000 to rewolucja w diagnostyce i obrazowaniu dolnego odcinka żeńskich narządów płciowych. Po zastosowaniu kamery full HD obraz jest ponad 5 razy (5,3) większy i wyraźniejszy niż w dotychczas stosowanych konstrukcjach. Dzięki zwiększonej rozdzielczości możliwe jest uzyskanie obrazu nawet najmniejszych zmian sromu, pochwy oraz tarczy części pochwowej szyjki macicy. Obrazowanie możliwe jest w zakresie światła widzialnego jak i filtrów np. bezczerwienny.

Lampa operacyjna PH 121

Lampy operacyjno-zabiegowe ścienne i jezdne typu PH-121.1 i PH-121.2 przeznaczone są do oświetlania pola zabiegowego wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne światło tj. w salach zabiegowych, opatrunkowych a także jako dodatkowe źródło światła w salach operacyjnych. Powinno się je stosować również w gabinetach kosmetycznych i weterynaryjnych, a także przy pracach precyzyjnych wymagających dobrego oświetlenia.

Spectrum

Spectrum to najnowszej generacji system elektrochirurgiczny, który automatycznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Podłącz narzędzie i rozpocznij pracę. SmartDevice System zidentyfikuje podłączone narzędzie. Automatycznie wybierze tryby, w których może ono być używane oraz przywoła sugerowane parametry pracy. Spectrum możliwości i jeden cel, którym jest pełne wsparcie chirurga na sali operacyjnej.

 

KTG L8A

Model L8A to wysokiej klasy kardiotokograf do monitorowania serca płodu i czynności skurczowej macicy. Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). Oferowana konfiguracja to: monitor + 1 głowica cardio + 1 głowica TOCO + 1 marker ruchów płodu + 2 opaski do głowic, zabel zasilający, papier, instrukcja PL . Idealny do prywatnego gabinetu ginekologiczno-położniczego oraz dla pielęgniarek położnych. Monitorowane parametry mogą być drukowane na bieżąco przez wbudowaną drukarkę termiczną 110mm.

 

KTG L8

Model L8 To wysokiej klasy kardiotokograf KTG L8 z dużym kolorowym ekranem 7″ LCD i systemem DSP. Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). W Polsce pracuje już ponad 100 szt. sprzedanych przez nas kardiotokografów – od prywatnych gabinetów, położne środowiskowe, szkoły rodzenia aż po szpitalne oddziały położnicze.

 

Cryo-S classic

Cryo-S classic to model aparatu do kriochirurgii opracowany na bazie dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji urządzeń kriochirurgicznych znanych na rynku pod marką AK-1, Cryo-S. Jest urządzeniem sterowanym pneumatycznie – nie wymaga zasilania elektrycznego z sieci. Czynnikiem mrożącym jest podtlenek azotu (N2O) lub dwutlenek węgla (CO2) w stalowych butlach ciśnieniowych.

Cryo-S mini

Aparat Cryo-S mini jest uproszczoną wersją aparatu Cryo-S classic. Został opracowany głównie dla gabinetów dermatologicznych, w których zabiegi kriochirurgiczne wykonuje się sporadycznie.

Cryo-S Electric II

Cryo-S Electric II to model aparatu do kriochirurgii łączący w sobie wszechstronność, niezawodność i prostotę użytkowania. 

Cryo-S Painless

Cryo-S PAINLESS to najnowszy model aparatu z serii Cryo-S. Posiada wszystkie zalety aparatu Cryo-S Electric II, a dodatkowo wyposażony jest w zaawansowany stymulator nerwów pozwalający na precyzyjne umiejscowienie końcówek mrożących sond.

Lampa zabiegowa – medyczna KS-Q3 LED

Lampa KS-Q3 wyposażona jest w nowoczesne żródło światła LED o mocy 3W

Źródłem światła lampy KS-Q3 jest moduł LED o mocy 1 x 3W. 

Atom

Atom to pierwszy system elektrochirurgiczny, którego niewielkie rozmiary współgrają z ogromnym spektrum jego zastosowań. Możliwość konfiguracji dostępnych trybów sprawia, iż każdy specjalista ma szansę stworzyć aparat elektrochirurgiczny na miarę swoich potrzeb. 

 

ES 120

ES120 to aparat elektrochirurgiczny, który wykorzystuje przepływ prądu wysokiej częstotliwości do przecinania i koagulowania. Aparat umożliwia wykonanie zabiegów z użyciem trybów monopolarnych i bipolarnych. Świetnie sprawdza się w zabiegach chirurgicznych, ginekologicznych, stomatologicznych oraz wielu innych.

 

Lampa medyczna KS-Q6 LED

Lampa zabiegowa KS-Q6 wyposażona jest w nowoczesne żródło światła LED o mocy 6W

Źródłem światła lampy KS-Q6 jest moduł LED o mocy 6 x 1W

ES 300

Nowa wersja diatermii chirurgicznej ES 300 – aparat zaprojektowany dla klinik chirurgii jednego dnia. Aparat oferuje pracę w trybie cięcia monopolarnego z dwoma różnymi stopniami hemostazy oraz
w trybie koagulacji miękkiej i forsownej. Polecany do zabiegów laparoskopowych.

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581