Resona 7

Resona 7

RESONA 7 – przedstawiamy najnowszy aparat firmy MINDRAY.

Niespotykana dotąd jakość obrazowania, najnowsze technologie to wyrózniające cechy najnowszego aparatu USG Mindray.

 

Firma Mindray, od momentu jej założenia, nie przestaje szukać nowych dróg do poprawy pewności diagnostycznej. Napędzana najbardziej rewolucyjną technologią ZONE Sonography®, nowa platforma ZST+ aparatu Resona 7 przenosi jakość obrazu ultrasonograficznego na wyższy poziom poprzez akwizycję strefy i przetwarzanie kanałowe danych.

Oprócz najwyższej jakości obrazu zaletą aparatu Resona 7 jest możliwość wykorzystania w badaniach klinicznych rewolucyjnej metody ewaluacji hemodynamicznej naczyń V Flow i najinteligentniejszej akwizycji płaszczyzn z pakietu danych 3D do diagnostyki CUN płodu. W połączeniu z najbardziej intuicyjną obsługą gestowo-dotykową i wszystkimi technologiami wykorzystywanymi klinicznie Resona 7 jest prekursorem nowej fali w innowacjach w dziedzinie ultrasonografii.

 

Wraz z zaletami platformy ZST+

Dane kanałowe oparte na ZST+ są niezwykłą innowacją w ewolucji ultrasonografii.Dzięki transformacji wskaźników ultrasonograficznych z tradycyjnego formowania wiązki na przetwarzanie danych kanałowych ZST+ umożliwia dokonanie wielokrotnego postępu w dziedzinie obrazowania: Advanced Acoustic Acquisition (zaawansowaną akwizycję akustyczną), Dynamic Pixel Focusing (dynamiczne ogniskowanie piksela),Sound Speed Compensation (kompensację prędkości dźwięku), Advanced Image Processing (zaawansowane przetwarzanie obrazu) i Total Recall Imaging (obrazowanie pełnego przywołania).

 

Zaawansowana akwizycja akustyczna

Poprzez transmisję i odbiór względnie mniejszej liczby dużych stref funkcja zaawansowanej akwizycji akustycznej ekstrahuje więcej informacji z każdej akwizycji, 10 razy szybciej niż konwencjonalną metodą formowania wiązki linia po linii.

Dynamiczne ogniskowanie piksela

Technologia dynamicznego ogniskowania piksela pozwala aparatowi Resona 7 osiągać doskonałą jednorodność poziomu piksela w całym polu widzenia. Z tego względu znika konieczność częstej regulacji pozycji ognisk w poszukiwaniu jednorodności w całym badaniu pacjenta.

 

Kompensacja prędkości dźwięku

Retrospektywnie analizując pełne dane kanału zapisane w pamięci kanału Resona 7 jest w stanie inteligentnie wybrać optymalną prędkość dźwięku do poprawy dokładności obrazu nawet w zmienionej tkance, pozwalając na adaptacyjną optymalizację specyficzną dla tkanki.

 
Zaawansowana obróbka obrazu ZST+ oparty na danych kanałowych w zaawansowany sposób przetwarza obraz wyraźnie poprawiając czystość obrazu. Poprzez wielokrotne i retrospektywne przetwarzanie danych ułatwia najlepsze wykorzystanie informacji akustycznych poprawiając obraz.
HD Scope: Wyższa definicja obrazu wewnątrz ROI.
Spójna synteza przestrzenna: dalsza poprawa jakości obrazu.

 

Innowacyjne narzędzia kliniczne dla pewnej diagnozy.
V Flow

V Flow (Vivid Vector Flow) jest nowoczesnym podejściem do naczyniowej analizy hemodynamicznej. V Flow wykorzystuje strzałki wektorowe kodowane kolorem do śledzenia prędkości i kierunku ruchu cząsteczek krwi. Z prędkością do 400 fps przedstawia niezmiernie żywą, dokładną i niezależną od kąta wizualizację złożonego profilu hemodynamicznego naczyń. Dzięki wszechstronnym danym V Flow stanie się najbardziej wartościowym narzędziem klinicznych badań naczyniowych.

 

Obrazowanie z kontrastem UWN+

Obrazowanie z kontrastem UWN+ (ultraszerokopasmowe nielinearne plus) umożliwia aparatowi Resona 7 detekcję i wykorzystanie zarówno sygnałów drugiej harmonicznej jak i nieliniowych podstawowych, co sprawia, że generowany obraz jest znacząco wzmocniony, wzrasta czułość detekcji słabszych sygnałów a działanie kontrastu wydłuża się przy niższym indeksie mechanicznym.

 

Smart FLC
Funkcja Smart FLC automatycznie wykrywa liczbę pęcherzyków i oblicza każdą
objętość z przestrzennego obrazu jajników w 3D, zapewniając dokładną
ocenę pęcherzyków, zwłaszcza podczas badań IFV.

 

Aparat Resona 7 zaprojektowano z myślą o Tobie. Obsługa gestami otwiera nowy trend rozwoju ultrasonografów przewoźnych, dzięki doświadczeniu przekraczającej oczekiwania, sprawnej, zgrabnej i intuicyjnej obsługi. Pływający panel obsługi, poruszający się w 6 kierunkach, z elektroniczną regulacją wysokości daje komfort skanowania w każdych warunkach.

 

 

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581