nuubo – holter EKG dla sportowców

nuubo – holter EKG dla sportowców

nuubo -zapewnia nową perspektywę zdalnego monitoringu serca.

 

NECG platforma NUUBO pozwala na wychwytywanie dynamicznego EKG za pośrednictwem

innowacyjnego systemu, który jest opłacalny , bezpieczny , bezprzewodowy i nieinwazyjny.

 

 

Oprócz tego może być stosowany jednocześnie na dużej liczbie pacjentów. Dzięki innowacyjnej i specjalnej elektrodzie – technologii tekstylnej Blendfix Sensor, koszulka biomedyczna nECG pozwala na łatwe wychwytywanie EKG pacjenta nawet w środowiskach o wysokim poziomie aktywności fizycznej np. sport.

 

nECH MINDER

nECG Minder Nuubo jest to bezprzewodowe urządzenie medyczne, które rejestruje informacje przechwycone przez nECG koszulki , jak również inne informacje , takie jak pozycja ciała(kąt/postawa) pacjenta w czasie aktywności fizycznej. Dodatkowo dane są przesyłane zdalnie w czasie rzeczywistym przy użyciu technologii bezprzewodowej Bluetooth.

 

nECG SUITE

 

Nuubo neCG Suite to oprogramowanie do wizualizacji i analizy, które zarządza informacjami zarejestrowanymi lub przekazanymi przez opiekuna nECG bezprzewodowo. Oferuje narzędzia do generowania raportu , postawienia diagnozy i prowadzenia zaawansowanych analiz.

 

Dzięki nowej technologii włókienniczej elektroda opracowana przez NUUBO znacznie upraszcza tradycyjne , niewygodne procedury podłączenia elektrod w tradycyjnym holterze EKG, poprzez ograniczenie się do prostego aktu noszenia komfortowej koszulki termoaktywnej nECG.

 

nuubo marku medical

 

Aparaty używane i DEMO

szkolenia USG

Sklep internetowy

42-200 Częstochowa, ul. Kopernika 43

tel./fax 34 324 72 97,
34 365 57 83, 602 111 581